5 věcí, které byste měli vědět před první lekcí pole dance

 

Chystáte se na svou první lekci pole dance? Tady je pět dobrých rad aneb co byste měli vědět před svou první lekcí pole dance.

1. Stud nechte doma

Že spolu normálně holky soupeří, jsou k sobě kritické a často se pomlouvají? Tak to na pole dance moc časté nebývá. Naopak. Holky se tu navzájem podporují a pomáhají si. Takže pokud se stydíte, věřte, že fakt nemusíte.

2. Před lekcí vynechte kosmetiku

Nelekejte se, na pravidelné kosmetické ošetření si určitě zajděte. Co byste ale před lekcí určitě měla vynechat, je aplikace tělového mléka či oleje. Pokud se totiž namažete, bude vám to na tyči klouzat. A to je asi tak to poslední, co můžete potřebovat.

3. Vyberte si vhodné oblečení

Jistě, že můžete přijít na lekci v legínách do fitka nebo třeba v obyčejném spodním prádle. Pokud ale chcete, aby se vám tančilo co nejlépe, zvolte vhodné oblečení určené přímo na pole dance. Právě takové vám zajistí nejlepší pohodlí a bezpečí při lekci pole dance. Nechcete přece, aby vám při tanci něco vykouklo.

4. Sežeňte si maglajz

Že nevíte, co to je? Maglajz, neboli magnézium, je naprosto nepostradatelná součást výbavy pole dance tanečnic. Doporučujeme používat Lupit Pole Grip, který nám v testech vyšel ze všech podobných přípravků nejlépe. Nejen, že nejdéle vydrží, ale přilnavost s ním je skvělá a dokonce ani nevysušuje ruce tolik jako klasické magnézium.

5. Natrénujte protahování

Každý, kdo dělá pole dance, vám řekne, že bez flexibility to daleko nedotáhnete. Jestli máte do své první lekce ještě trochu času, pověnujte se doma strechingu. Doporučuje se taky jóga.