7 věcí, po kterých srdce pole dance tanečnice touží

04

 

Pamatujete na film Po čem ženy touží? Sladký Mel Gibson tam pronikl do tajemství ženské duše. Co by asi viděl kdyby odhalil, po čem pole dance tanečnice touží?

Čtěte dál! 🙂

1. To správné oblečení

Všem je asi jasné, že na hodinu pole dance nemůžeme přijít nahé. Některé z nás si ale myslí, že dostatečným vybavením je prostě spodní prádlo. To není tak úplně pravda. Všechny chceme dobře vypadat, a k tomu nám může to správné oblečení dost pomoct!

Na nutném minimu, kterým jsou kraťásky a podprsenka se určitě nevyplatí šetřit – to správné oblečení sedí tak, jak má, nezradí nás ani v těch nejrizikovějších pohybech, saje pot a nevytváří nevzhledné faldíky. Skvěle tohle mají zmáknuté značky Dragonfly, Mania Fitness Wear nebo RAD polewear.

2. Magnézium – nebo něco lepšího?

Aby nám tyč neklouzala, potřebujeme občas (no spíš vlastně vždycky) trochu pomoci. Tou je pro tanečnice magnézium, tedy bílá hmota, která nám pomáhá zůstat na tyči a zbytečně moc se neklouzat.

Magnézium má tendenci vysušovat kůži a taky může značně zašpinit oblečení. Nejen ruce, ale i povrch tyče upravíte pomocí polštářku LUPIT POLE GRIP, který je speciálně navržen pro pole dance a pomáhá udržovat ruce suché a zároveň ošetřit povrch tyče.

Lupit Pole Grip ošetří ruce i povrch tyče.

Lupit Pole Grip ošetří ruce i povrch tyče.

3. Na modřiny

Možná jste se s tím setkali na první lekci a možná až o něco později. Každopádně teď už ale víte, že pole dance a modřiny k sobě prostě patří. Ať se budete snažit sebevíc, budou se vám neustále někde na těle objevovat. Zabránit tomu nejde, ale jde urychlit jejich léčbu.

K léčbě modřin, výronů a tupých poranění je určen Arnikový gel, mast a tinktura od výrobce přírodní kosmetiky, dietetik a léčiv Weleda.

4. Na suchou pokožku

Pole dance tanečnice mají často velmi suchou, hrubou pokožku rukou – po magnéziu, které kůži vysušuje. Suché pokožce rychle pomůžeme Coldcreamem. Po jeho použití je suchá pokožka opět měkká a hebká. Čisté rostlinné oleje a včelí vosk tvoří na pokožce dobře přilnavý ochranný film, aniž by omezovaly její dýchání.

5. Na warm-up a cool down

Důležitou součástí každé lekce pole dance je warm-up neboli rozcvičení a cool down neboli závěrečné protažení. V těchto částech tréninku je především důležité udržovat svaly v teple. Proto naše srdce touží vlastnit krásné legíny a především sportovní návleky.

Sportovní návleky Pole Candy

Sportovní návleky Pole Candy

6. Vlastní tyč

Sní o ní každá pole dance tanečnice. I když o tom nemluví. Přála by si jí pod stromeček. Tak to je. Také do taneční tyče se vyplatí investovat.  Je to, přeci jen, to nejdůležitější vybavení a na jeho kvalitě opravdu záleží. Snadnou instalaci tyče Lupit Pole Classic bez nutnosti vrtáku ocení jistě každá tanečnice i její partner. A když už u toho budete, kupte i podložku. 😉

7. Kam s ním? 

Tahle věčná otázka je zásadní také při pole dance. Kam totiž s použitým oblečením, které je po tréninku mokré? Odpovědí je Mania fit bag, který je vyroben z vysoce funkčního materiálu a je nejen velmi elastický, ale také prodyšný – tudíž ideální pro uložení použitého oblečení po náročném
tréninku.